Güncel

Paydaşlarımızla Buluşmaya Devam Ediyoruz

Paydaşlarımızla Buluşmaya Devam Ediyoruz

HEMA markasının önümüzdeki 5 yıllık gelişme planı ve stratejilerini değerli paydaşlarımız - tedarikçilerimiz ile paylaşmak,  bu bağlamda grup olarak yaptığımız ve yapmakta olduğumuz yeni yatırımları hakkında bilgi verirken tedarikçilerimizden beklentilerimizi de istişare ettiğimiz Yan Sanayi Bilgilendirme ve Kalite Günlerinin ilk üçünü gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ağustos ve Ekim aylarında yerli tedarikçilerimiz ile bir araya gelirken Kasım ayının son günlerinde Hintli, Çinli ve İran'lı tedarikçilerimiz ile de bir araya gelmiş olmanın sevincini yaşıyoruz.


Gerçekleştirmiş bulunduğumuz toplantılarımızda şimdiye kadar yerli ve yabancı toplam 50 tedarikçimiz ile bir araya geldik.

Başta Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Hattat ve Mehmet Hattat Bey olmak üzere Genel Müdürümüz Tunç Doğan Bey tedarikçi günlerinin önemi üzerinde durarak bu tip organizasyonların daha da çoğalması konusunda bizlere sonsuz desteklerini göstermektedirler. Özellikle Tunç Bey toplantılara bizzat iştirak ederek yönetimin fikir ve hedeflerini paydaşlarımıza iletmektedirler.

Sunumlarımızda firmalara üretmekte olduğumuz ürünler, bu ürünlerin kullanım alanları, 5 yıllık gelişme planlarımız ve yeni yatırımlarımız hakkında bilgiler verilmektedir. Ayrıca tedarikçilerimizden başlıca beklentilerimiz olan kalite, konsinye depo ve verimlilik çalışmaları konularında da nasıl birlikte daha iyi hedeflere ulaşabileceğimizi istişare ediyoruz.

2016 yılında başladığımız faaliyetlerimiz 2017 yılında daha da hızlandırarak bütün tedarikçilerimize ulaşmak hedefindeyiz.